Artsthetik  Dr. Gabo
27

Artsthetik Dr. Gabo

Brak opinii Dodaj opinię
México
Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • Paseo de la Marina 170-11, Primer Piso , Marina Vallarta, Puerto Vallarta, Jalisco Zobacz mapę
  • 7451 wizyty na profilu

Artsthetik to klinika medycyny estetycznej i depilacji laserowej z doświadczeniem w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. W tej klinice otrzymasz wysokiej jakości i przyjazną opiekę ze strony całego personelu. W Artsthetik znajdą Państwo ekspertów specjalizujących się w szerokim zakresie zabiegów. Zajmują się oni leczeniem zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych pacjentów i są oddani zapewnieniu swoim pacjentom najwyższej klasy usług i najwyższej jakości materiałów, certyfikowanych i zatwierdzonych przez FDA i Cofepris.

Artsthetik Clinic wyróżnia się przyjaznym nastawieniem i profesjonalizmem dr Gabo i całego jego zespołu. "Jesteśmy kliniką, która zawsze stara się iść z duchem czasu, ale zawsze z myślą o zdrowiu".

Specjalizacje

Klinika Artsthetik zapewnia swoim pacjentom szeroką gamę procedur i zabiegów estetycznych, które odpowiadają na potrzeby urody. Nie skupia się jednak tylko na zabiegach na twarz i inne części ciała, ale specjalizuje się również w najbardziej intymnych miejscach. W placówce tej można wykonać zabiegi intymne, takie jak powiększanie penisa czy odmładzanie pochwy.

Artsthetik jest zobowiązana do zapewnienia w 100% spersonalizowanej opieki opartej na specyficznych potrzebach każdego pacjenta. Starają się również zachować idealną równowagę między zdrowiem a urodą, zawsze dążąc do poprawy jakości życia każdego pacjenta, który powierza klinikę w ich ręce. "Nasze leczenie w celu poprawy zdrowia i zapewnienia rozwiązań dla potrzeb naszych pacjentów jest całkowicie spersonalizowane" - podkreśla klinika.

Zespół

Aby każda z oferowanych technik została wykonana z sukcesem, Artsthetik Clinic odpowiada za świadczenie profesjonalnych usług, zawsze przy użyciu najlepszego dostępnego sprzętu i technologii. Ponadto wszystkie urządzenia są w doskonałym stanie i spełniają standardy higieny i bezpieczeństwa wymagane do niezawodnej pracy, a wszystko to w celu zapewnienia optymalnych wyników i zaoferowania pacjentom najlepszej możliwej opieki, tak aby zawsze wychodzili zadowoleni.

Lokalizacja

Klinikę Artsthetik można znaleźć w Puerto Vallarta, w meksykańskim stanie Jalisco (obok pomnika wieloryba w Marina Vallarta).

Artsthetik Dr. Gabo udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-10% Zniżka tylko dla użytkowników

Zdjęcia (27)