Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie s.r.o.
102

Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie s.r.o.

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
4 ośrodki w Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 19 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 4 ośrodki w Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 23680 wizyty na profilu

Cleopatra Clinic to specjalistyczna klinika oferująca zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Właścicielem kliniki i obecnym głównym lekarzem jest dr Taisir Zakout, który przeprowadził się do Czech jako chłopiec w 1988 roku. Po ukończeniu szkoły językowej w Mariańskich Łaźniach, gdzie nauczył się perfekcyjnego czeskiego, dołączył do wydziału Uniwersytetu Masaryka w Brnie, gdzie w 1995 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Trzy lata później, w 1998 r., ukończył specjalizację I stopnia z chirurgii. W 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. W dalszym ciągu uczestniczy w międzynarodowych kongresach edukacyjnych jako delegat i stażysta.

Zaraz po ukończeniu szkoły medycznej dr Taisir Zakout przeniósł się do Ostrawy, gdzie rozpoczął praktykę w Szpitalu Uniwersyteckim jako lekarz na oddziale chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń. Następnie kontynuował swoją działalność w Pradze i Brnie w uznanych klinikach chirurgii plastycznej. Karierę prywatnego chirurga plastycznego rozpoczął w 2004 roku. Od stycznia 2014 roku pracuje jako główny lekarz w Cleopatra Clinic w Ostrawie.

Cleopatra Clinic oferuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Klinika dysponuje recepcją, komfortową poczekalnią, nowoczesną salą operacyjną oraz pokojami dla pacjentów o podwyższonym standardzie. Bezpośrednio nad kliniką znajdują się luksusowe apartamenty, w których zakwaterowani są pacjenci i ich osoby towarzyszące.

Jednym z najważniejszych kroków w podjęciu decyzji o poddaniu się operacji plastycznej jest konsultacja. Jest to pierwsza wizyta, podczas której pacjent poznaje chirurga, odbywa się badanie, omawiane są opcje zabiegowe, proces przygotowania do operacji oraz to, jak wygląda opieka pooperacyjna. Podczas pierwszej konsultacji będziesz mieć również możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości, wyobrażeń i obaw.

Do najczęściej wybieranych zabiegów chirurgii plastycznej w klinice należą powiększanie, zmniejszanie i modelowanie piersi u kobiet, liposukcja, plastyka powiek górnych i dolnych oraz lifting twarzy (lifting obwisłej twarzy i szyi). Inne popularne zabiegi to operacje uszu, nosa oraz usuwanie obwisłej skóry w okolicy brzucha i napinanie powłok brzusznych. W przypadku mężczyzn są operacja ginekomastii i obrzezanie. Wśród zabiegów intymnych dla kobiet wymienić można labioplastykę.

Mniej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej dostępne w Cleopatra Clinic to na przykład nieinwazyjny lifting twarzy i szyi za pomocą specjalnych nici, korekcja zmarszczek za pomocą wypełniaczy z kwasem hialuronowym, powiększanie ust, korekcja zmarszczek mimicznych za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, odmładzanie skóry za pomocą mezoterapii lub lasera frakcyjnego CO2. Bardzo popularne jest również leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej.

Opinie (10)

Abdominoplastyka wraz z liposukcją - efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania

Historia ukończona (Plastyka brzucha):

Początkiem listopada przeszłam operacje powłok brzusznych wraz z liposukcją, którą wykonywał doktor Taisir Zakout. Po dwóch tygodniach rekonwalescencji mogę powiedzieć, że wybór placówki był strzałem w " dziesiatke", a doktor to nie tylko chirurg pla...Czytaj więcej

Cleopatra Clinic, Klinika Plastické Chirurgie s.r.o. udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (8)

Blefaroplastyka
Robilam korekcje powiek gornych i dolnych u dr Zakouta W Ostrawie. jestem... Czytaj więcej
Powiększanie biustu
lekarz z dużym doświadczeniem, dobrze wyszkolonym personelem. Panie rozumieją... Czytaj więcej
Blefaroplastyka
Super opieka, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam do tej kliniki. Kontakt rewelacyjny, jakość usług na najwyzszym poziomie. Polecam

Zdjęcia (102)