Clinica DaVINCI
108

Clinica DaVINCI

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via Luigi Bodio, 58, Roma, Roma Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 8 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Via Luigi Bodio, 58, Roma, Roma Zobacz mapę
  • 691 wizyt na profilu

Klinika DaVINCI to klinika specjalizująca się w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, oferująca zabiegi na twarz i na ciało. To nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, gdzie specjaliści mają do dyspozycji najbardziej innowacyjne technologie, dzięki czemu są w stanie zaoferować pacjentom najbardziej optymalne rozwiązania.

Zespół

Zespół kliniki tworzą specjaliści chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej, otolaryngologii, a także nutrigenetyki. Wszyscy lekarze regularnie uczestniczą w zjazdach i szkoleniach w kraju i za granicą, aby być ma bieżąco z trendami w sektorze i nowoczesnymi metodami leczenia.

Specjalizacje

Kliniki DaVINCI oferuje szeroką gamę zabiegów chirurgii plastycznych, a wśród nich jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych na świecie – korekcję nosa, którą specjaliści kiliniki wykonują zarówno metodą otwartą, jak i zamkniętą. Oferta zabiegów na twarz obejmuje również takie zabiegi jak blefaroplastyka, otoplastyka, lifting twarzy, plastyka brody, wolumetria kwasem hialuronowym i iniekcje z toksyny botulinowej.

W ofercie Kliniki DaVINCI znajdują się też zabiegi na ciało, a wśród nich między innymi operacje piersi (zmniejszenie i powiększenie piersi, a także mastopeksja), a dla mężczyzn dostępny jest zabieg korekty ginekomastii. Oferta obejmuje także wiele metod modelowania sylwetki, takich jak na przykład lifting ramion czy ud, powiększanie pośladków i wiele różnych technik nieinwazyjnych (np. kriolipoliza, zabiegi redukcji cellulitu lub radiofrekwencja). 

Wśród specjalizacji Kliniki DaVINCI znajduje się także przeszczep włosów, który w tym przypadku wykonuje się innowacyjną, minimalnie inwazyjną techniką Micro FUE

Biorąc pod uwagę ogólny stan zdrowia i anatomię pacjenta, zespół Kliniki DaVINCI stawia wstępną diagnozę, a następnie układa indywidualny, dostosowany do potrzeb i oczekiwań pacjenta plan leczenia.

Wszyscy członkowie zespołu są zawsze do dyspozycji pacjenta, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie związane z zabiegiem.

Lokalizacja

Klinika DaVINCI znajduje się w Tiranie.

Clinica DaVINCI udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (108)