20

Dott. Alberto Poli Cliniche Nova Genesis

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Viale Toscana 13/B primo piano loft P17, Milano, Milano Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Viale Toscana 13/B primo piano loft P17, Milano, Milano Zobacz mapę
  • 23021 wizyty na profilu

Dr Alberto Poli ukończył medycynę i chirurgię na Uniwersytecie w Mediolanie, gdzie zdobył także specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, odbywając szkolenie specjalizacyjne i staże na Oddziałach Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala San Donato i Szpitala Niguarda. Pacjentów przyjmuje w Mediolanie i okolicach (Pawia, Rimini).

Ponadto, dr Alberto Poli odbył trzyletnie szkolenie w prestiżowej Klinice Ivo Pitanguy w Rio de Janeiro, kierowanej przez prof. Ivo Pitanguy; to uznany na całym świecie nowoczesny ośrodek chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Dr Alberto Poli ukończył też praktyki w ośrodku 38° Enfermaría de Santa Casa de Misericordia w Rio de Janeiro.

Specjalista nie tylko stara się być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w sektorze, ale też sam jest autorem licznych publikacji o tej tematyce; cieszy się pozycją eksperta w swojej dziedzinie oraz w niektórych tradycyjnych technikach.

Specjalizacje

Dr Alberto Poli dzięki wykształceniu i doświadczeniu jest w stanie zapewnić pacjentom doskonałe rezultaty zabiegów chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej twarzy, czyli zabiegach takich jak lifting szyi, plastyka powiek górnych i dolnych, przeszczep włosów, korekta nosa (techniką zamkniętą i otwartą), operacja uszu oraz modelowanie kości policzkowych i podbródka przy pomocy implantów.

Co więcej, specjalista wykonuje także zabiegi laserowego odmładzania twarzy, wolumetrii twarzy wypełniaczami wchłanialnymi, lifting nićmi i iniekcje toksyny botulinowej. Oferuje także zabiegi w trybie ambulatoryjnym. Wśród zabiegów chirurgicznych popularnych w jego klinice możemy wyeminić między innymi powiększanie piersi, korektę ginekomastii, liposukcję, modelowanie sylwetki, plastykę brzucha i powiększanie pośladków.

Umów się na konsultację, korzystając z formularza kontaktowego na naszym portalu. Dr Alberto Poli przyjmuje w trzech ośrodkach we Włoszech: w Mediolanie, Pawii i Rimini.

Usługi

Zabiegi kosmetologiczne

Dott. Alberto Poli Cliniche Nova Genesis udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (20)