Dr Alberto Rossi Todde
240

Dr Alberto Rossi Todde

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
4 ośrodki w Milano, Rimini, Pavia... Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 13 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 4 ośrodki w Milano, Pavia, Rimini... Zobacz mapę
  • 115107 wizyty na profilu

Dr Alberto Rossi Todde to specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Zawodowo związany głównie Clínica Villa Letizia w Mediolanie. Oferuje swoje usługi także pacjentom z Riccione, Vigevano, Turynu i Arenzano.

Specjalista zdobywał doświadczenie podczas 10-letniej pracy na oddziale chirurgii plastycznej Instytutu Klinicznego Humanitas w Rozzano; obecnie zarządza kliniką specjalistyczną, działającą w ramach Głównego Szpitala w Pawii. Dzięki pracy w tych dwóch ośrodkach stał się jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej pacjentów po operacjach bariatrycznych w Europie.

Jego celem jest poprawa defektów twarzy i ciała poprzez dobór najodpowiedniejszych technik i pomoc pacjentom w odzyskaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie. Zabiegi wykonuje, stosując najbardziej innowacyjne techniki w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Specjalizacje

Wśród zabiegów realizowanych przez dr Rossi znajdziemy między innymi zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekta powiek, otoplastyka czy plastyka nosa. Co więcej, specjalista oferuje zabiegi okolic intymnych oraz operacji piersi (na przykład zmniejszenie i powiększenie biustu). Wśród zabiegów na ciało wymienić możemy powiększanie pośladków, liposukcję laserową, przeszczep tłuszczu, plastykę brzucha czy korektę ginekomastii u mężczyzn.

Wśród oferowanych przez specjalistę nieinwazyjnych zabiegów w obrębie twarzy, dr Rossi specjalizuje się w wolumetrii, wstrzykiwaniu botoksu i korekcie nosa kwasem hialuronowym. Wykonuje także interwencje z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oraz urządzeń ultradźwiękowych. Jednym z popularniejszych zabiegów w jego ofercie jest też karboksyterapia, która pozwala pobudzić mikrokrążenie i poprawić stan naczyń krwionośnych, dzięki czemu rozwiązuje się takie problemy jak opuchlizna, oznaki starzenia skóry i cellulit, bez stosowania toksycznych substancji i ryzyka.

Lokalizacja

Jeżeli masz wątpliwości związane z chirurgią plastyczną, zawsze najlepiej zapytać specjalisty. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Dr Alberto Rossi Todde, umów się na konsultację w jego prywatnym gabinecie w Mediolanie, korzystając z naszego formularza kontaktowego.

Dr Alberto Rossi Todde udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (240)