Dott. Aldo Cappelli - Cr Medica
16

Dott. Aldo Cappelli - Cr Medica

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via Alessandro Manzoni 95, Napoli, Napoli Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • Via Alessandro Manzoni 95, Napoli, Napoli Zobacz mapę
  • 18640 wizyt na profilu

CR Medica Chirurgia Estetica to klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w Neapolu tworzona przez wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych chirurgów plastycznych i specjalistów medycyny estetycznej, działających w kraju i za granicą Celem wyspecjalizowanego personelu medycznego, składającego się ze specjalistów dr Stefano Rosso, dr Aldo Cappelli i dr Alfredo Zambardino, jest zatrudnianie zespołu, który będzie w stanie zapewnić rozwiązanie wszystkim pacjentom. To, co wyróżnia CR Medica Chirurgia Estetica, to współpraca pomiędzy członkami personelu, którzy będą towarzyszyć Państwu od okresu przedoperacyjnego aż po czas rekonwalescencji.

Dewizą CR Medica Chirurgia Estetica brzmi następująco: „Czuć się dobrze we własnej skórze, aby czuć się dobrze z innymi”.

Specjalizacje

Oferta kliniki CR Medica Chirurgia Estetica obejmuje zabiegi i operacje plastyczne odmładzające twarz, takie jak biolifting, wypełniacze, peelingi, lifting twarzy, rhinoplastyka, otoplastyka, blefaroplastyka (górna/dolna), liposukcja i modelowanie sylwetki, abdominoplastyka, powiększanie, pomniejszanie i podnoszenie piersi.

Zespół

Personel CR Medica Chirurgia Estetica tworzą wysoko wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści. Do zespołu należy m.in. dr Aldo Cappelli – chirurg, absolwent medycyny i chirurgii na I Wydziale Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu w Neapolu, specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jest autorem licznych prac naukowych z zakresu chirurgii piersi i liposukcji oraz prelegentem na licznych kongresach w kraju. Kolejnym członkiem zespołu jest dr Stefano Rosso – chirurg, który ukończył studia na Uniwersytecie w Neapolu Federico II na Wydziale Medycyny i Chirurgii. Warto także wymienić dr Alfredo Zambardino – chirurga, który ukończył medycynę i chirurgię oraz medycynę estetyczną w międzynarodowej szkole Fatebenefratelli w Rzymie i ukończył specjalizację w dziedzinie nagłych przypadkach chirurgii ogólnej na Drugim Uniwersytecie w Neapolu.

Lokalizacja

Klinika CR Medica Chirurgia Estetica znajduje się w Neapolu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z centrum.

Dott. Aldo Cappelli - Cr Medica udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (16)