Dott. Alessandro Maria Caboni
16

Dott. Alessandro Maria Caboni

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
3 ośrodki w Milano, Genova, Bergamo... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 12 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 3 ośrodki w Bergamo, Genova, Milano... Zobacz mapę
  • 168827 wizyty na profilu

Dr Alessandro Maria Caboni jest dyrektorem medycznym „Centro Chirurgia Estetica AMC Raffaello Luxhry Clinic”, sieci klinik specjalizujących się w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Na sieć składają się cztery ośrodki w następujących miastach: Mediolan, Bergamo, Genua i Florencja.

W wyżej wymienionych klinikach pacjentom oferuje się najnowocześniejsze rozwiązania, a personel korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najbezpieczniejszych sprzętów. Dr Alessandro Maria Caboni do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, a planując leczenie, bierze pod uwagę czynniki psychologiczne i doświadczenia pacjenta. Dzięki temu jest w stanie dobrać najodpowiedniejsze metody i zagwaantować najbliższe oczekiwaniom rezultaty.

Personel kliniki cechuje profesjonalizm, empatia i troska o dobro pacjenta na każdym etapie drogi pacjenta do metamorfozy. Dr Alessandro Maria Caboni wykonuje interwencje w zakresie chirurgii plastycznej w celu rozwiązania defektów estetycznych danego pacjenta, jednak bierze też pod uwagę, że często tego rodzaju operacje mogą znacząco poprawić także stan zdrowia.

Dr Alessandro Maria Caboni przeprowadza operacje i zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, wśród których wymienić można lifting, plastykę powiek, korektę nosa, operację uszu, przeszczep włosów, plastykę podbródka, modelowanie policzków i powiększanie ust. Oferuje też pełną gamę operacji plastycznych piersi, czyli powiększanie i zmniejszanie biustu oraz lifting piersi (mastopeksja). Wykonuje także operacje, mające na celu poprawę wyglądu sylwetki: plastykę brzucha, liposukcję, lipofilling, korektę ginekomastii oraz lifting ud i ramion.

Co więcej, pacjenci mogą się do niego udać także na małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak na przykład laseroterapia czy termolifting Thermage. Kobietom oferuje zabiegi okolic intymnych (labioplastyka i hymenoplastyka).

Umów się na konsultację w jednej z klinik, korzystając z naszego formularza kontaktowego.

Dott. Alessandro Maria Caboni udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (16)