Dott. Alessandro Nube
79

Dott. Alessandro Nube

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
4 ośrodki w Padova, Verona, Rovigo... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 14 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 4 ośrodki w Padova, Rovigo, Venezia... Zobacz mapę
  • 31809 wizyty na profilu

Dr Alessandro Nube jest chirurgiem plastycznym, zawodowo związanym z włoskim miastem Rovigo (w regionie Wenecja). Szkolenie specjalizacyjne odbył w Instytucie Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu w Padwie. Pacjentów przyjmuje przede wszystkim w swoim prywatnym gabinecie w Rovigo. Dr Alessandro Nube ukończył studia medyczne i chirurgiczne w 2000 roku na Uniwersytecie w Padwie. Jest wpisany do Rejestru Chirurgów Prowincji Wenecja z numerem członkowskim 6021. Specjalista uczestniczył w licznych kursach doszkalających, konferencjach, seminariach i zjazdach w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, czasami również jako prelegent, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki swojemu wykształceniu i ugruntowanej wiedzy klinicznej podczas pracy korzysta z najnowocześniejszego sprzętu i stosuje najbardziej innowacyjne techniki zabiegowe, gwarantując pacjentom najlepsze rezultaty.

Dr Alessandro Nube oferuje usługi w dziedzinie chirurgii piersi, ciała i twarzy. Specjalista uważa, że zabiegi chirurgii plastycznej pozwalają przywrócić ciału naturalną harmonię, co z kolei prowadzi do lepszego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Już na pierwszej konsultacji buduje empatyczną i opartą na zaufaniu relację z pacjentem, dostosowując metody leczenia do jego potrzeb, oczekiwań i uwarunkowań anatomicznych.

Oferta gabinetu Dr Alessandro Nube obejmuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej, takie jak powiększanie i modelowanie piersi, abdominoplastyka, liposukcja czy korekta nosa, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wolumetria przy użyciu wypełniaczy czy peelingi chemiczne. Specjalista od lat wykonuje zabiegi laserowe w celu trwałego usuwania owłosienia, odmładzania skóry, usuwania plam starczych, naczynek na twarzy i ciele, trądziku różowatego, melazmy, tatuaży, blizn pooperacyjnych i potrądzikowych oraz resurfacingu twarzy w leczeniu powierzchownych i głębokich zmarszczek.

Lokalizacja

Dr Alessandro Nube przyjmuje pacjentów i oferuje swoje usługi w prywatnym gabinecie w Rovigo (Wenecja Euganejska, Włochy).

Dott. Alessandro Nube udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (79)