Dott. Fiori Federico
47

Dott. Fiori Federico

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Galleria del Corso, 4 , Milano, Milano Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 45 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Galleria del Corso, 4 , Milano, Milano Zobacz mapę
  • 14566 wizyt na profilu

Dr Federico Fiori, lekarz chirurg, który ukończył studia na Uniwersytecie w Pawii w 1994 roku i specjalizację z chirurgii ogólnej w Szkole Specjalizacji Uniwersytetu w Mediolanie w 2000 roku, jest kierownikiem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Studio Dietologico Italiano w Mediolanie, gdzie osobiście konsultuje pacjentów i wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, a także medycyny estetycznej i chirurgii laserowej.

Dr Fiori od zawsze interesował się urządzeniami laserowymi i wykorzystuje innowacyjne urządzenia do wykonywania wielu zabiegów, w tym ablacyjnego resurfacingu twarzy. Stara się być stale na bieżąco z nowościami w sektorze, a dzięki ciągłemu uczestnictwu w szkoleniach i pasji poszukiwania skutecznych technik, udoskonalił technikę liposukcji wielopłaszczyznowej, którą wykorzystuje na co dzień.

Specjalizacje

W jego nowoczesnym gabinecie panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu pacjenci mogą poczuć się swobodnie. Dr Federico Fiori oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej: od chirurgii piersi, twarzy i ciała po zabiegi medycyny estetycznej i chirurgię laserową, dzięki którym możliwe jest skorygowanie niedoskonałości i spowolnienie procesów starzenia się skóry. Ośrodek wyposażony jest w najnowsze urządzenia medyczne, zarówno jeśli chodzi o narzędzia diagnostyczne, jak i o urządzenia do przeprowadzania zabiegów i procedur. Klinika składa się z salambulatoryjnych, sal operacyjnych oraz pomieszczeń do opieki pozabiegowej.

Operacje wykonywane osobiście przez dr Federico Fiori obejmują operacje w obrębie piersi – zarówno powiększanie, jak i zmniejszanie piersi, zabiegi z zakresu chirurgii twarzy – takie jak rhinoplastyka i otoplastyka, a także zabiegi chirurgiczne w obrębie ciała – jak na przykład plastyka brzucha, lifting ramion czy ud. Ich uzupełnieniem są nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak wypełniacze, botoks, wchłanialne nici oraz specjalistyczne zabiegi przeciwzmarszczkowe i antycellulitowe, które przynoszą bardzo zadowalające rezultaty.

Lokalizacja

Prywatna praktyka dr Fiori znajduje się w Mediolanie. Skorzystaj z naszego formularza, aby się z nim skontaktować.

Dott. Fiori Federico udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (47)