Aesthetic Clinic del Dott. Giulio Maria Maggi
61

Aesthetic Clinic del Dott. Giulio Maria Maggi

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
7 ośrodki w Torino, Alessandria, Asti... Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • 7 ośrodki w Alessandria, Asti, Torino... Zobacz mapę
  • 60781 wizyty na profilu

Dr Giulio Maria Maggi to chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej, zawodowo związany z Turynem (Piemont). Przynależy do Włoskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (AICPE).

Może pochwalić się dużym doświadczeniem zdobytym za granicą w najbardziej prestiżowych międzynarodowych ośrodkach. Obecnie, po 12 latach praktyki jako chirurg w Szpitalu Villa Maria Pia, na oddziale Chirurgii Ogólnej Małoinwazyjnej, Laparoskopowej i Plastycznej, kierowanym przez Prof. Mario De Michelis, prowadzi prywatną praktykę lekarską.

Dr Giulio Maria Maggi jest także wykładowcą. Przekazuje swoją wiedzę dotyczącą stosowania wypełniaczy na kursach teoretyczno-praktycznych na północy Włoch. To także konsultant internetowy w zakresie senologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w wielu włoskich ośrodkach.

Dr Giulio Maria Maggi ukończył studia medyczne i chirurgiczne na Uniwersytecie w Turynie, a studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na Uniwersytecie w Genui (Szkoła Specjalizacyjna w Zakresie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej kierowana przez prof. Luigiego Santi).

Następnie odbył kilka staży, m.in. w: Planas Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Clinic w Barcelonie (Hiszpania), Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery Clinic u Prof. Guerrerosantos w Guadalajara (Meksyk), Hospital General Dr Manuel Gea Gonzales u Prof. Dr Santi w Guadalajara (Meksyk), Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Prof. Liacyra Ribeiro w Niterói, Rio de Janeiro (Brazylia), na Wydziale Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu w Los Angeles (USA) u Prof. Kawamoto oraz w nowojorskim Facial Plastic Center u Prof. Andrew Angelo Jacono (MD FACS).

Od 2002 do 2009 roku współpracował z Prof. Martenem Perolino przy projekcie w Turynie dotyczącym chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w procesie korekty płci.

Jest członkiem ASSECE, czyli Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Estetycznej oraz biegłym Sądu Najwyższego w Turynie w sprawach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Co więcej, pełni funkcję dyrektora generalnego Aesthetic Network SRL i dyrektora medycznego ośrodka Aesthetic Clinic w Turynie.

Wśród zabiegów medycyny estetycznych oferowanych przez specjalistę Giulio Maria Maggi możemy wymienić m.in.: iniekcje z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kawitację, kriolipolizę, wypełnianie zmarszczek, zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, laserowe zamykanie naczynek, usuwanie cellulitu, mezoterapię, lipolizę ultradźwiękową, mezoterapię, tlenoterapię, leczenie trądziku, peeling chemiczny, radiofrekwencję, leczenie nadpotliwości, leczenie wypadania włosów, liposukcję nieinwazyjną, usuwanie blizn i rozstępów, lipofilling i osocze bogatopłytkowe. Oferta obejmuje też zabiegi z wykorzystaniem laserów, takich jak na przykład laser frakcyjny CO2 czy Q-Switch.

Jako chirurg plastyczny dr Giulio Maria Maggi wykonuje interwencje zarówno w obrębie twarzy, jak i ciała. Wśród zabiegów na twarz znajdziemy: usuwanie kępek żółtych, lifting twarzy i brwi, korektę uszu i nosa. Z kolei oferta zabiegów na ciało obejmuje: abdominoplastykę i miniabdominoplastykę, lifting ramion i ud, korektę pępka, liposukcję, operacje w obrębie piersi (powiększanie, zmniejszanie, lifting), korektę ginekomastii, usuwanie znamion, brodawek i innych.

Ponadto specjalista oferuje zabiegi w obrębie kobiecych i męskich stref intymnych jak na przykład labioplastyka, odmładzanie zewnętrznych narządów płciowych, plastyka napletka czy korekta wędzidełka. Wykonuje też niektóre zabiegi z dziedziny chirurgii ręki i flebologii.

Aesthetic Clinic del Dott. Giulio Maria Maggi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (61)