Dott. Luca Maione
152

Dott. Luca Maione

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
6 ośrodki w Milano, Bergamo, Sondrio... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • 6 ośrodki w Bergamo, Brescia, Lecco... Zobacz mapę
  • 17187 wizyty na profilu

Dr Luca Maione to chirurg plastyczny, działający głównie w Mediolanie i okolicach.

Od 2009 roku specjalista jest wpisany do Rejestru Chirurgów w Mediolanie pod numerem licencji 0000041378. W 2008 roku ukończył z wyróżnieniem studia medyczne i chirurgiczne na Uniwersytecie w Mediolanie. Następnie kontynuował edukację, rozpoczynając specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej w Mediolanie, którą także ukończył z wyróżnieniem. Pierwsze lata pracy zawodowej spędził w Royal Melbourne Hospital w Wiktorii, w Australii, gdzie kształcił sę na oddziale chirurgii plastycznej pod kierunkiem prof. Marka Ashtona. Jego międzynarodowe wykształcenie pozwala mu być aktywnym członkiem środowiska naukowego, w którym działa również jako autor publikacji naukowych, w tym w prestiżowych czasopismach medycznych.

Od 2014 roku współpracuje z prof. Marco Klingerem w IRCCS – Istituto Clinico Humanitas (Rozzano, Mediola), jako asystent i wykładowca w Master in Aesthetic Surgery "L. Donati" na Uniwesytecie w Mediolanie. Jest członkiem Włoskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Medycny Estetycznej (SICPRE).

Specjalizacje

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu dr Luca Maione z powodzeniem przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Do najczęściej wykonywanych przez niego zabiegów należą: powiększanie i zmniejszanie piersi, mastopeksja (lifting boustu), liposukcja oraz lifting ramion i ud. Oferuje także interwencje w obrębie twarzy, takie jak otoplastyka (korekta uszu), lipofilling, minilifting i blefaroplastyka (korekta powiek).

W jego gabinecie pacjenci mogą skorzystać też z licznych zabiegów medycyny estetycznej, które poprawią wygląd Twojej skóry i spowolnią procesy starzenia. Oferta obejmuje zabiegi z wykorzystaniem preparatów iniekcyjnych – takich jak toksyna botulinowa, wypełniacze i produkty witaminowe – peelingi chemiczne oraz drobne ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne (na przykład usuwanie włókniaków, łagodnych znamion, torbieli łojowych i tłuszczaków podskórnych).

Lokalizacja

Dr Luca Maione przyjmuje pacjentów w Mediolanie, Paderno Dugnano i Rozzano.

Dott. Luca Maione udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (152)