20

Chirurgia Estetica Nestola - Dott. Luigi Nestola

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via Sant'Angelo, 4, Copertino, Lecce Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
  • Via Sant'Angelo, 4, Copertino, Lecce Zobacz mapę
  • 10440 wizyty na profilu

Dr Luigi Nestola jest chirurgiem, który w 1988 roku uzyskał specjalizację w dermatologii, a w 1993 roku zdał egzamin specjalizacyjny z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wynikiem 50/50. Jest zarejestrowany w Stowarzyszeniu Chirurgów Prowincji Lecce pod numerem 3631 i praktykuje we włoskich miastach Lecce, Taranto i Brindisi (region Apulia).

Uczestniczył w licznych kursach doszkalających, konferencjach, seminariach i zjazdach w kraju i za granicą, również jako prelegent. Kształcił się i uzyskał tytuły prestiżowych instytucji naukowych z różnych dziedzin: tytuł specjalisty Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej w 1997 roku, tytuł specjalisty na Uniwersytecie w Mediolanie i Bordeaux w zakresie Morfodynamicznej Chirurgii Estetycznej w latach 2001/2002, tytuł Advanced Master w zakresie Rhinoplastyki na Uniwersytecie w Mediolanie w 2011 roku oraz tytuł Second Level Master w zakresie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej na Uniwersytecie w Padwie w latach 2012/2013. Ponadto, wiedzę i doświadczenie zdobywał również w Instytucie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Szpitalu „Foch” w Paryżu, zarówno jako student, jak i lekarz, a także odbył kilka staży w klinikach specjalizujących się w chirurgii estetycznej nie tylko we Francji, ale również w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Od 2007 dr Luigi Nestola roku jest członkiem rzeczywistym SICPRE (Włoskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej), od 2011 roku członkiem AICPE (Włoskiego Stowarzyszenia Estetycznej Chirurgii Plastycznej), a od 1997 roku członkiem SFCE (Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej).

Dr Luigi Nestola w swojej klinice oferuje konsultacje i wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a także medycyny estetycznej. Oferuje takie zabiegi jak powiększanie piersi, profiloplastyka czy miniabdominoplastyka. Z kolei wśród oferowanych przez niego małoinwazyjnych zabiegów wyróżnić możemy zabiegi niwelowania kurzych łapek, implantację nici, procedury z wykorzystaniem komórek macierzystych i innowacyjnej metody Nanofat.

Copertino Day Clinic to ośrodek specjalizujący się w chirurgii estetycznej, medycynie estetycznej i chirurgii laserowej, mieszczący się w zabytkowym budynku z końca XIX wieku, naprzeciwko normańskiego zamku Angevin w Copertino. Klinika powstała na początku lat 90., a pod koniec 2007 roku została odnowiona i aktualnie spełnia najwyższe standardy jakości.

Chirurgia Estetica Nestola - Dott. Luigi Nestola udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (20)