Dott. Orlandi Alberto
183

Dott. Orlandi Alberto

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
7 ośrodki w Milano, Monza e Brianza, Varese... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 58 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 7 ośrodki w Bergamo, Cremona, Cuneo... Zobacz mapę
  • 59914 wizyty na profilu

Dr Orlandi Alberto jest doświadczonym chirurgiem plastycznym i założycielem sieci pięciu klinik chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej, działających na Północy Włoch.

Dr Orlandi Alberto jest bardzo ceniony jako specjalista, a swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z wyselekcjonowanym przez siebie personelem medycznym i paramedycznym. Wysoko wykwalifikowana kadra pozwala mu zaoferować pacjentom najwyższej jakości usługi. W jego klinikach personel korzysta z najbardziej zaawansowanego technologicznie i najnowocześniejszego sprzętu (w tym także urządzeń laserowych), dostępnego w sektorze medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Wiedzę i doświadczenie zawodowe dr Orlandi Alberto zdobywał, pracując w prestiżowych szpitalach i ośrodkach w Mediolanie, a także w prestiżowych klinikach w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych. 

Dr Orlandi Alberto wyróżniają nie tylko kwalifikacje, doświadczenie i profesjonalizm, ale też empatia i etyka zawodowa, dzięki czemu jest w stanie zrozumieć potrzeby pacjenta i dobrać odpowiednie dla niego metody leczenia, gwarantując doskonałe efekty i minimalizując ryzyko powikłań.

Specjalizacje

Zarówno Dr Orlandi Alberto, jak i wyselekcjonowany przez niego personel klinik, mają kwalifikacje do wykonywania zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej na twarz i ciało takich jak: liposukcja, plastyka brzucha, korekta nosa; częściowy i całkowity lifting twarzy, minilifting, lifting endoskopowy, lifting szyi, powiększanie, zmniejszanie i modelowanie piersi, plastyka powiek i wiele innych.

Oferta jego klinik obejmuje także następujące zabiegi z wykorzystaniem technologii laserowej: usuwanie tatuaży, leczenie wypadania włosów, laser wewnątrznaczyniowy; resurfacing twarzy, korekta blizn i niedoskonałości skóry, leczenie trądziku i trwałe usuwanie owłosienia.

Lokalizacja

Sieć klinik dr Orlandi Alberti znajduje się w północnych Włoszech. Ośrodki znaleźć można w pięciu włoskich miastach: Mediolanie, Varese, Cremonie, Bergamo i Albie. Wybierz ośrodek i skontaktuj się z wybraną kliniką.

Dott. Orlandi Alberto udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (183)