Dott. Savino Bufo
57

Dott. Savino Bufo

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via G. Pezzotti, 10, Milano, Milano Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 24 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Via G. Pezzotti, 10, Milano, Milano Zobacz mapę
  • 101057 wizyty na profilu

Wstęp

Dr Savino Bufo to lekarz chirurg, specjalizujący się w chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycynie estetycznej. Świadczy usługi w Instytucie Klinicznym Humanitas oraz w Dea Clinic w Mediolanie.

Ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Obecnie codziennie z zaangażowaniem i profesjonalizmem oferuje najwyższej jakości usługi swoim pacjentom. Dr Savino Bufo jest założycielem Domus Estetica Academy (DEA), centrum chirurgii plastycznej specjalizującego się w szkoleniu lekarzy, oferujących zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w trybie ambulataryjnym.

Autor licznych publikacji naukowych o tematyce chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz chirurgii ręki. Dr Bufo oferuje również zabiegi w trybie jednodniowym, dzięki którym pobyt pacjenta w klinice jest zredukowany do minimum.

Specjalizacje

Dr Savino Bufo specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów w obrębie twarzy, wśród których wymienić możemy m.in.: rhinoplastykę (korekę nosa), otoplastykę (operację korygująca wady w projekcji i wielkości uszu), lifting twarzy, blefaroplastykę, modelowanie kości policzkowych i mentoplastykę (korektę podbródka). Oferuje także zabiegi w obrębie piersi, takie jak powiększenie i zmniejszenie biustu, a także lifting piersi. Z kolei oferta zabiegów na ciało obejmuje na przykład liposukcję laserową, lifting ud i ramion, korektę ginekomastii oraz plastykę brzucha. Abdominoplastyka ma na celu skorygowanie zwiotczenia skóry i usunięcie tkanki tłuszczowej na brzuchu. Nadmiar skóry jest całkowicie usuwany, a zbędna tkanka tłuszczowa odsysana. Podczas tej samej sesji chirurgicznej odsysany jest również tłuszcz z bioder, a mięśnie na linii środkowej są zaszywane w celu znacznego zmniejszenia obwodu brzucha. Ponadto wykonuje się plastykę pępka.

Lokalizacja

Dr Savino Bufo czeka na Państwa w swoim prywatnym gabinecie w Mediolanie. Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszym portalu.

Dott. Savino Bufo udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (57)