Dott. Stefano Bezzi
105

Dott. Stefano Bezzi

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
3 ośrodki w Padova, Pordenone, Rimini... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 53 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 3 ośrodki w Padova, Pordenone, Rimini... Zobacz mapę
  • 58217 wizyty na profilu

Dr Stefano Bezzi to chirurg plastyczny, który oferuje swoje usługi w Padwie, w regionie Wenecja i w kilku innych ośrodkach w środkowych Włoszech. Stara się budować relacje oparte na zaufaniu i przejrzystości ze swoimi pacjentami już od pierwszej wizyty. Podczas pierwszej konsultacji ustala indywidualną ścieżkę leczenia, która pozwala osiągnąć harmonijne, możliwie jak najbardziej naturalne rezultaty. Dr Stefano Bezzi ukończył medycynę i specjalizację z chirurgii w 1989 roku na Uniwersytecie we Florencji (Toskania). Specjalizował się w dermatologii i wenerologii w Rzymie, a następnie ukończył specjalizację z chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Padwie. Okazuje się, że jest on wpisany do rejestru chirurgów prowincji Padwa, z numerem karty 7076.

Jest ekspertem w chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, medycynie estetycznej i dermatologii; studiował i pracował zarówno we Włoszech, jak i za granicą, specjalizując się w chirurgii estetycznej twarzy, liposukcji i modelowaniu sylwetki oraz powiększaniu piersi. Jest członkiem różnych stowarzyszeń naukowych, prelegentem na licznych kongresach i autorem ważnych publikacji naukowych. Dr Stefano Bezzi oferuje zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w placówkach w Veneto i Emilia Romagna. Sale operacyjne, w których przeprowadzane są zabiegi, wyposażone są w zaawansowany technologicznie sprzęt oraz spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.

Specjalista oferuje interwencje z zakresu chirurgii twarzy (np. przeszczep włosów, blefaroplastyka, otoplastyka, rhinoplastyka, lifting twarzy), chirurgii ciała (abdominoplastyka, liftingi ramion i nóg, liposukcja, powiększanie i zmniejszanie biustu, mastopeksja), a także małoinwazyjne zabiegi w trybie ambulatoryjnym (korekcja blizn, usuwanie tatuaży, usuwanie zmian skórnych laserem, dermabrazją i radiokoagulacją wysokiej częstotliwości). Wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy i peelingów.

Lokalizacja

Gabinet doktora Stefano Bezzi znajduje się w Padwie, ale specjalista pracuje również w takich miastach jak Pordenone, Rovigo, Rimini, Ravenna, Pesaro, Wenecja, Ferrara i Cesena.

Dott. Stefano Bezzi udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (105)