Dottor Gianluca Campiglio
87

Dottor Gianluca Campiglio

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via Tranquillo Cremona, 12, Milano, Milano Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 5 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Via Tranquillo Cremona, 12, Milano, Milano Zobacz mapę
  • 106322 wizyty na profilu

Dr Gianluca Campiglio jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycyny estetycznej. Poszukuje najskuteczniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych rozwiązań dla problemów estetycznych swoich pacjentów. Dr Gianluca Campiglio do 2001 roku pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeń Szpitala Niguarda w Mediolanie, gdzie nie tylko zdobył bogate doświadczenie w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej, ale też uczestniczył w opracowaniu pierwszej sztucznej skóry we Włoszech. Jest członkiem Komisji Medycyny i Chirurgii Estetycznej Rejestru Lekarzy Mediolanu, konsultantem Ministerstwa Zdrowia w zakresie chirurgii plastycznej oraz członkiem Narodowej Komisji Kształcenia Stałego (ECM) w zakresie chirurgii plastycznej.

Dr Gianluca Campiglio jest członkiem najbardziej prestiżowych włoskich i międzynarodowych towarzystw naukowo-medycznych. Jest również światowym sekretarzem Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej (ISAPS). Ponadto, był sekretarzem Śródziemnomorskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej (MESAPS) oraz przewodniczącym Lombardzkiego Stowarzyszenia Ambulatoryjnej Chirurgii Plastycznej (ALChiPlA). Wraz z innymi uznanymi włoskimi chirurgami plastycznymi założył w 2011 roku Włoskie Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej (AICPE) i przynależał do jego zarządu.

Specjalizacje

Dr Gianluca Campiglio wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i rekonstrukcyjnej. Operacje cieszące się popularnością w jego gabinecie to między innymi powiększanie i zmniejszanie piersi, podniesienie piersi, abdominoplastyka, modelowanie i powiększanie pośladków, różne rodzaje liposukcji i modelowania ciała, a także lipofilling. Wśród zabiegów chirurgii twarzy oferuje na przykład rhinoplastykę, otoplastykę, blefaroplastykę i lifting twarzy. Z kolei jako specjalista medycyny estetycznej i anti-aging ma do zaoferowania iniekcje toksyny botulinowej, modelowanie twarzy kwasem hialuronowym oraz biorewitalizację i odmładzanie laserem.

Lokalizacja

Prywatna klinika Dr. Gianluca Campiglio, w której pacjenci odbywają się konsultacje i operacje, znajduje się w Mediolanie.

Dottor Gianluca Campiglio udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (87)