Dott.ssa Angela Olivero
4

Dott.ssa Angela Olivero

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
Via Gavirate 23 Milano, Milano, Milano Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 13 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Via Gavirate 23 Milano, Milano, Milano Zobacz mapę
  • 12890 wizyt na profilu

Dr Angela Olivero jest specjalistką w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging; jest także ekspertem w dziedzinie medycyny chińskiej i akupunktury. Prowadzi prywatną praktykę lekarską. Ukończyła medycynę i specjalizację z chirurgii na Uniwersytecie w Mediolanie w 1980 roku. Jest wpisana do Mediolańskiego Rejestru Chirurgów pod numerem 20189. W 2013 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie „Medycyny Estetycznej i Wellness” w Pawii oraz uzyskała certyfikat ukończenia szkolenia z dziedziny Homeopatii, Homotoksykologii i Dyscyplin Zintegrowanych w Trzyletniej Szkole A.I.O.T. w Mediolanie. Jest wpisana do Rejestru Lekarzy Medycyny Estetycznej pod numerem 117, do Rejestru Homotoksykologii pod numerem 76 oraz do Rejestru Akupunktury pod numerem 119. W latach 2015-2016 uczestniczyła w kursie „Anti Aging and Preventive Low Dose Medicine: The New Paradigm” na Uniwersytecie Rzymskim G. Marconi. Z kolei 2016 roku wzięła udział w Rocznej Ścieżce Szkoleniowej z Technik Infiltracyjnych Akademii Medycyny Biologicznej w zakresie leczenia bólu i chorób przewlekłych. Stale poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe umiejętności.

Dr Angela Olivero od pierwszej wizyty nawiązuje z pacjentem empatyczną i przejrzystą relację, opartą na zaufaniu – jest gotowa udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania. Stara się oferować pacjentowi najodpowiedniejsze metody rozwiązywania problemów. Zawsze pracuje z zaangażowaniem i profesjonalizmem. W dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jest ekspertem w różnych dziedzinach, jednak w swoim gabinecie oferuje i przeprowadza główne zabiegi w celu rozwiązania różnych defektów, takich jak zlokalizowany tłuszcz, cellulit, teleangiektazje i żylaki, plamy, zmarszczki, trądzik, rogowacenie naskórka, cellulit, małe włókniaki skóry i wiele innych. Oferowane przez nią zabiegi to między innymi lipoliza iniekcyjna, karboksyterapia, mezoterapia, wypełniacze i botoks.

Lokalizacja

Dr Angela Olivero przyjmuje pacjentów w swoim prywatnym gabinecie w Mediolanie. Pacjent powinien uprzednio umówić się na wizytę.

Dott.ssa Angela Olivero udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (4)