Dr Antonio Tambuscio
58

Dr Antonio Tambuscio

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
3 ośrodki w Venezia, Verona, Padova... Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 3 ośrodki w Padova, Venezia, Verona... Zobacz mapę
  • 84367 wizyty na profilu

Dr Antonio Tambuscio jest specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej oraz lekarzem w dziedzinie inżynierii tkankowej i transplantacji. Ekspert w dziedzinie chirurgii piersi, rhinoplastyki, liposculpture i chirurgii intymnej, jest częstym prelegentem na szkoleniach i kursach doszkalających we Włoszech, Europie i Stanach Zjednoczonych. Jest Dyrektorem Medycznym Oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Angelo w Mestre-Venice oraz Członkiem Zwyczajnym SICPRE i AICPE.

Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w prowincjach Wenecja (Mestre), Padwa, Werona, Treviso i Vibo Valentia. Wszystkie placówki, w których przyjmuje, posiadają akredytację Narodowego Funduszu Zdrowia i Regionalnych Urzędów Ministerstwa Zdrowia, co gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa i opieki w okresie przed- i pooperacyjnym. Komfort i dyskrecja to hasła, którymi specjalista kieruje się w swojej pracy, aby zapewnić pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Dr Antonio Tambuscio jest bardzo wrażliwy na prośby i życzenia pacjentów i jest szczególnie ceniony za wyjątkową dbałość o szczegóły oraz poszanowanie smaku estetycznego i proporcji.

Specjalizacje

Zabiegi oferowane przez Dr. Antonio Tambuscio są pogrupowane w osiem głównych obszarów: Medycyna estetyczna (wypełniacze, biostymulacja, rhinofiller, peelingi chemiczne, toksyna botulinowa, mezoterapia antycellulitowa), Chirurgia estetyczna twarzy (dermabrazja, lifting twarzy, mini lifting twarzy, powiększanie policzków, plastyka nosa, blefaroplastyka, otoplastyka) Chirurgia estetyczna piersi (mammoplastyka addytywna i redukcyjna, rekonstrukcja piersi, rekonstrukcja otoczki i brodawki sutkowej), Chirurgia estetyczna ciała (abdominoplastyka, liposukcja-liposculpture, lipofilling, body contouring), laser (usuwanie tatuaży, plam skórnych, laser naczyniowy, trwałe usuwanie owłosienia), chirurgia intymna, chirurgia ambulatoryjna (korekcja blizn, redukcja płatów) oraz chirurgia ręki (zespół cieśni nadgarstka itp.).

Dr Antonio Tambuscio oferuje także bezpłatne konsultacje dotyczące wszystkich zabiegów medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Dr Antonio Tambuscio przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie w Padwie.

Dr Antonio Tambuscio udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (58)