Dr Benoit Menye
257

Dr Benoit Menye

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
3 ośrodki w Torino, Imperia, Milano... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 51 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 3 ośrodki w Imperia, Milano, Torino... Zobacz mapę
  • 31458 wizyt na profilu

Dr Benoit Menye jest lekarzem chirurgiem, specjalizującym się w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz w medycynie estetycznej.

Dr Benoit Menye ukończył studia medyczne i chirurgiczne w 2007 roku na Uniwersytecie w Turynie. Posiada prawo do wykonywania zawodu i jest wpisany do Związku Chirurgów w Turynie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej na Uniwersytecie w Perugii i Republice San Marino. Studiował także za granicą – odbył kilka staży z dziedziny chirurgii estetycznej na Uniwersytecie San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Przez około siedem lat pracował w Szpitalu Miejskim le Molinette w Turynie, pełniąc funkcję Dyrektora Medycznego I stopnia. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju kursach i konferencjach krajowych i międzynarodowych, aby być zawsze na bieżąco w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Obecnie prowadzi prywatne gabinety lekarskie we Włoszech i za granicą, gdzie przyjmuje pacjentów.

Dr Benoit Menye oferuje szeroki zakres zabiegów i interwencji związanych z w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, a jego celem jest dbanie o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne pacjentów. Specjalista wierzy, że dzięki chirurgii i medycynie estetycznej pacjent może zwalczyć kompleksy i tym samym poprawić swoją jakość życia. Wykonuje operacje w obrębie twarzy, takie jak blefaroplastyka, otoplastyka, rhinoplastyka i lifitng twarzy, a także ciała, wśród których wymienić możemy m.in. plastykę brzucha, powiększenie i redukcję piersi, lifting biustu, korektę ginekomastii i liposukcję. Ma także do zaproponowania różne zabiegi medycyny estetycznej, jak na przykład wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, iniekcje toksyny botulinowej, lipoliza iniekcyjna Aqualyx, mezoterapia, karboksyterapia, radiofrekwencja, skleroterapia, peeling chemiczny oraz różne zabiegi z zastosowaniem lasera do fotoodmładzania, trwałego usuwania owłosienia i wiele innych.

Lokalizacja

Dr Benoit Menye przyjmuje pacjentów w swoich gabinetach lekarskich w Turynie, Mediolanie i San Remo.

Dr Benoit Menye udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (257)