Barahmand Pour Esthétique

Barahmand Pour Esthétique

Brak opinii Dodaj opinię
Deutschland
5 ośrodki w Berlin, Baden-Württemberg, Hamburg... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 5 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 5 ośrodki w Baden-Württemberg, Berlin, Hamburg... Zobacz mapę
  • 5786 wizyty na profilu

„Tworzyć piękno, nie tracąc naturalności” – oto filozofia, jaką kieruje się dr Omid Barahmand w swojej codziennej praktyce. Jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej twarzy oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie chirurgii w obrębie twarzy, głowy i szyi, co pomaga mu zapewniać pacjentom satysfakcjonujące rezultaty. Podczas pierwszej konsultacji zaproponuje Ci indywidualnie dobrany plan leczenia, a następnie zapewni profesjonalną, wysokiej jakości usługę. Również po operacji, w okresie rekonwalescencji możesz liczyć na jego wsparcie.

Dr Omid Barahmand ukończył studia medyczne i stomatologiczne, a później uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii szczękowo-twarzowej oraz chirurgii stomatologicznej w Niemczech. Doświadczenie zdobywał także za granicą (w krajach UE i w Iranie), gdzie mógł wprowadzić w życie wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i ciała. 

Wiedza i doświadczenie, które uzyskał, pozwoliły mu opracować autorską metodę remodelingu górnej części twarzy w 2007 roku; technika ta pozwala uzyskać optymalne rezultaty estetyczne, przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Charakteryzuje się też wysokim profilem bezpieczeństwa i krótszą rekonwalescencją.

Specjalizacje

El Dr Omid Barahmand wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej w obrębie twarzy, wśród których wymienić możemy plastykę powiek, korektę nosa, lifting twarzy i szyi, korektę opadających policzków, korekcję uszu, ust i szczęki oraz plastykę brody.

Jest także twórcą autorskiej metody modelowania górnej partii twarzy, która obejmuje 7 zabiegów wykonywanych jednocześnie oraz ekspertem w zakresie implantów szczękowych.

Dra. Omida Barahmanda wyróżnia nie tylko doświadczenie, ale też podejście do pacjenta. Podczas konsultacji przeznacza on pacjentowi tyle czasu, ile jest konieczne, aby zbudować z nim relację opartą na zaufaniu. Przykłada dużą wagę do dokładnego wywiadu i badania, a także wyjaśnia szczegółowo wszystko związane z zabiegiem. Analizuje styl życia pacjenta, aby dostosować leczenie do jego potrzeb i oczekiwań.

Lokalizacja

Dr Omid Barahmandprzyjmuje pacjentów w prywatnych klinikach w Berlinie, Düsseldorfie, Hamburgu i Konstancji. 

Barahmand Pour Esthétique udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!