MUDr. Martin Hrubý
5

MUDr. Martin Hrubý

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
28. října 1000, Turnov, Liberecký kraj Zobacz mapę

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • 28. října 1000, Turnov, Liberecký kraj Zobacz mapę
  • 5334 wizyty na profilu

MUDr. Martin Hrubý to czeski specjalista chirurgii ogólnej i bariatra, ekspert w dziedzinie chirurgicznej redukcji żołądka. Zawodowo związany z położonym w północnych Czechach miastem Turnov (region kraj liberecki). Przynależy do wielu prestiżowych towarzystw medycznych skupiających chirurgów i bariatrów w kraju i na świecie, jak np. The International Federation for the Surgery of Obesity (Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgicznego Leczenia Otyłości), Sekcji Bariatrycznej i Sekcji Chirurgii Małoinwazyjnej Czeskiego Towarzystwa Chirurgicznego i Czeskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

W 1981 roku rozpoczął studia na Wydziale Medycyny Uniwersytetu Karola w Pradze, które ukończył w 1987 roku. W tym samym roku rozpoczął pracę jako chirurg w jednym Szpitalu Panocha w Turnovie (Czechy), gdzie dalej przyjmuje pacjentów. Od 1995 do dzisiaj pełni funkcję zastępcy ordynatora miejscowego oddziału chirurgicznego. W 1990 roku ukończył I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1995 roku – II stopień tej specjalizacji. Od 2003 roku zajmuje się bariatrią i chirurgią bariatryczną. Ukończył także wiele szkoleń i staży w Czechach, Europie i na całym świecie (m.in. w Austrii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych).

MUDr. Martin Hrubý specjalizuje się diagnostyce chorób przewodu pokarmowego, oferując takie badania jak m.in. gastroskopia czy kolonoskopia, a także w małoinwazyjnych technikach zmniejszania żołądka, takich jak laparoskopia czy endoskopia. Wykonuje operacje zmniejszenia żołądka różnymi technikami, wśród których wymienić możemy by-pass gastryczny, rękawowa resekcja żołądka czy plikacja żołądka.

MUDr. Martin Hrubý zaprasza na konsultacje do Szpitala Panocha w Turnovie (Republika Czeska), nowoczesnego ośrodka, którego oferta obejmuje usługi w zakresie m.in. bariatrii i chirurgii bariatrycznej, ginekologii, ortopedii, gastrologii i radiologii. Specjalista oferuje darmową pierwszą wizytę. Aby się z nim skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego na naszym portalu.

Usługi

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Napisz opinię
MUDr. Martin Hrubý udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zmniejszenie żołądka
Zarówno sam szpital jak i dr.Martina Hrubého mogę gorąco polecić. Pełny profesjonalizm i kompetencja dały się zauważyć i w czasie hospitalizacji, i podczas wizyty konyrolnej w celu napełnienia opaski.... Czytaj więcej

Zdjęcia (5)