20

MUDr. Roman Kufa

(4.9) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobacz mapę
  • 11490 wizyty na profilu

MUDr. Roman Kufa to specjalista chirurgii plastycznej, założyciel czeskiej sieci klinik Perfect Clinic (ośrodki w Pradze, Brnie i Liberec); członek wielu prestiżowych stowarzyszeń medycznych (m.in. Czeskie Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Czeskie Stowarzyszenie Chirurgii Ręki, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery – ISAPS – i International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery –IPRAS)

Ukończył specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej i stale kształci się w tej dziedzinie. Doświadczenie zdobywał na oddziałach chirurgii plastycznej w państwowych i prywatnych ośrodkach. Odbył też praktyki za granicą (Niemcy, Anglia).

Wykonuje zarówno operacje twarzy i ciała i jest ekspertem w operacjach piersi (powiększenie, zmniejszenie, mastopeksja i rekonstrukcja), brzucha (abdominoplastyka) i twarzy (blefaroplastyka, korekcja uszu, korekta nosa, lifting twarzy), choć wykonuje też inne zabiegi w tym zakresie. Ponadto wykonuje też z powodzeniem interwencje z dziedziny mikrochirurgii i chirurgii ręki. Wraz z MUDr. Zdeněk Prose kieruje zespołem chirurgów plastycznych w Perfect Clinic.

Jako specjalista traktuje chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną nie jako sposób na dostosowanie wyglądu pacjenta do obowiązujących kanonów piękna, a uznaje ją jako środek pozwalający podnieść samoocenę pacjenta i polepszyć jego ogólne samopoczucie. Wykonując operacje plastyczne nie skupia się jedynie na osiągnięciu pożądanego efektu wizualnego, ale też na zapewnieniu pacjentowi maksymalnego bezpieczeństwa.

Perfect Clinic to sieć nowoczesnych ośrodków, która oferuje usługi na światowym poziomie. Oferta obejmuje interwencje z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, dermatologii, flebologii i kosmetologii. To miejsce, w którym pacjent może poczuć się bezpiecznie i komfortowo, nie tylko dzięki doskonałemu wyposażeniu, ale także profesjonalnej kadrze.

W wolnym czasie uprawia sport, rzeźbi w drewnie i lubi podróżować.

MUDr. Roman Kufa przyjmuje w Perfect Clinic w Pradze. Udziela konsultacji po czesku, polsku i angielsku. Aby umówić się na konsultację, wypełnij formularz na Estheticon lub zadzwoń pod podany numer.

Opinie (8)

4.9
średnia ocen
100% poleca
Napisz opinię

Face lift - 2015 r - dr Kufa

MUDr. Roman Kufa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (8)

Powiększanie biustu
Jestem właśnie po operacji powiększenia piersi. Jestem przeszczęśliwa z... Czytaj więcej
Powiększanie biustu
Profesjonalna, miła i dostępna o każdej porze pani Monika, która pomoże we wszystkim i odpowie błyskawicznie na każde pytanie. Personel, zakwaterowanie, pobyt w Klinice w Pradze 10/10. Dr Roman Kufa złote... Czytaj więcej
Powiększanie biustu
Miałam operację w marcu 2017 - modelacja+ powiększenie piersi w Perfect Clinic- Praga ; 31 lat, dwoje dzieci; miałam operację u dr Kufy podobno jak nasz dr Szczyt z Wawy (opinia koleżanek z Czech) moja... Czytaj więcej

Zdjęcia (20)