LaCLINIQUE of Switzerland®
164

LaCLINIQUE of Switzerland®

Brak opinii Dodaj opinię
Italia
6 ośrodki w Lugano, Roma, Torino... Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 5 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 6 ośrodki w Locarno, Lugano, Milano... Zobacz mapę
  • 59526 wizyty na profilu

LaCLINIQUE of Switzerland® to nowe centrum medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz rekonstrykcyjnej, które dzięki sieci współpracy międzynarodowej (obejmującej m.in. Brazylię, Meksyk, USA, Stany Zjednoczone, Włochy itd.) zostało wyposażone w najwyższej jakości i najbardziej zaawansowany technologiczne sprzęt. Kadra kliniki wykonuje zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej i medycyny regeneracyjnej przeprowadzane są w klinikach sieci LaCLINIQUE of Switzerland®, podczas gdy zabiegi chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej wykonywane są w autoryzowanych klinikach w Lugano (Szwajcaria), Mediolanie i Neapolu (Włochy). Kadra ośrodków jest wybierana na podstawie ich doświadczenia i kwalifikacji. Specjaliści stale się kształcą, uczestnicząc w szkoleniach i kursach w zakresie nowych technik chirurgicznych lub implantacyjnych.

Tym, co wyróżnia sieć wśród innych klinik, jest stałe aktualizowanie protokołów zabiegowych oraz zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry.

Jednym z sektorów, w który LaCLINIQUE of Switzerland® inwestuje zarówno w zakresie badań, jak i zastosowań, jest leczenie komórkami macierzystymi. Te innowacyjne zabiegi stosowane w protokołach anti-aging lub zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy (np. lipofilling z komórkami macierzystymi), otworzyły nową granicę, która dziś w niektórych zabiegach, ale jutro w wielu innych, pozwoli na zastosowanie innowacyjnych technik regeneracyjnych.

LaCLINIQUE of Switzerland® współpracuje w dziedzinie terapii komórkowych ze Swiss Stem Cell Foundation (Szwajcaria) oraz Bioscience Institute (Włochy i Dubaj). Protokoły terapeutyczne i estetyczne stosowane w terapiach komórkowych różnią się w poszczególnych ośrodkach, zgodnie z przepisami prawnymi obowiązującymi w różnych krajach.

Umawiając się na konsultację, klienci mogą liczyć na profesjonalną poradę lekarską opartą na aktualnej wiedzy. Kliniki prowadzone są przez specjalistów medycyny, którzy wybierają jedynie najbardziej doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel.

Lokalizacja

LaCLINIQUE of Switzerland® ma swoje oddziały w Lugano, Locarno i Chiasso (Szwajcaria), Mediolanie, Turynie, Rzymie i Neapolu (Włochy) oraz w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

LaCLINIQUE of Switzerland® udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (164)