MUDr. Martina Fajkošová
22

MUDr. Martina Fajkošová

Brak opinii Dodaj opinię
Česká republika
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 6107 wizyty na profilu

MUDr. Martina Fajkošová jest specjalistą chirurgii plastycznej z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu na kierunku medycyna ogólna, dyplom uzyskała w 2006 roku. Przez trzy lata pracowała na Oddziale Chirurgicznym i Traumatologicznym w Frýdek-Místek, a później także na Oddziale Chirurgii Plastycznej w mieście Třinci-Sosna. Ukończyła wiele kursów, takich jak na przykład Regionalny Kurs AOTrauma. W 2013 roku uzyskała specjalizację z chirurgii plastycznej. Jej macierzystym oddziałem jest Szpital Uniwersytecki w Ostrawie, gdzie pracuje od 2009 roku. Jest jednym z głównych chirurgów w Klinice Chirurgii Plastycznej PRIMED Clinic, gdzie wykonuje zabiegi lub asystuje kolegom podczas interwencji.

Specjalizacje

MUDr. Martina Fajkošová specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej, oferując szeroki wachlarz usług w tej dziedzinie. Od początku swojej drogi zawodowej interesowała się tą dziedziną i stale zdobywa wiedzę i nowe umiejętności. MUDr. Martina Fajkošová jest ekspertem w zakresie chirurgii estetycznej twarzy, czyli zabiegów takich jak lifting, operacje górnej powieki i inne. Jest zdania, że jako kobieta jest w stanie lepiej zrozumieć oczekiwania swoich pacjentów. Stara się zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie problemu, dlatego zawsze kieruje się indywidualnym podejściem i pomaga klientom znaleźć rozwiązanie, które przyniesie im maksymalną satysfakcję.

Nasza klinika

Zespół PRIMED Clinic, w której pracuje MUDr. Martina Fajkošová, składa się z wielu wybitnych specjalistów, wśród których wymienić możemy m.in.: chirurgów plastycznych MUDr. Martin Paciorek i MUDr. Patrik Havránek, specjalistę okulistyki MUDr. Zuzana Pávková i chirurga naczyniowego oraz specjalistę transplantologii MUDr. Pavel Havránek.

PRIMED Clinic

PRIMED Clinic to klinika chirurgii plastycznej, która działa w mieście Hawierzowie (Havířov) i oferuje szeroki zakres zabiegów w zakresie chirurgii i medycyny estetycznej. Głównym celem kliniki jest oferowanie wysokiej jakości usług i dążenie do wysokiego poziomu zadowolenia pacjentów. Ośrodek działa od 1992 roku. To pierwsza powstała w Czechach klinika, specjalizująca się w liposukcji.

MUDr. Martina Fajkošová udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (22)