NESTORY medical centre
25

NESTORY medical centre

Brak opinii Dodaj opinię
Slovensko
Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 25 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Vojvodská 8, Košice, Košický kraj Zobacz mapę
  • 5132 wizyty na profilu

Centrum medyczne NESTORY to nowo powstała klinika specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu wypadania włosów. Na czele kliniki stoi MUDr. Andrea Nestorová, która ma ponad 12 lat doświadczenia w leczeniu wypadania włosów i wykonywaniu zabiegów przeszczepu włosów i jest jednym z najwybitniejszych ekspertów w tej dziedzinie w kraju. Klinika zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście oraz wykorzystuje tylko najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze technologie i techniki. Każdy pacjent otrzyma szczegółowy i dopasowany plan leczenia, którego celem jest nie tylko rozwiązanie problemu medycznego lub estetycznego, ale także przywrócenie utraconej pewności siebie.

Zespół

MUDr. Andrea Nestorová ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Karola w Pradze. Następnie ukończyła szkolenie z zakresu trychologii medycznej na Uniwersytecie Łomonosowa w Moskwie oraz kurs przeszczepu włosów w Paryżu. W skład zespołu ekspertów w centrum medycznym NESTORY wchodzi także MUDr. Kristína Ivančová, dermatolog estetyczny.

Specjalizacje

Centrum medyczne NESTORY oferuje przeszczep włosów techniką FUE, do którego wykorzystania stosuje nowoczesny sprzęt, co pozwala uniknąć blizn i długiej rekonwalescencji. W ośrodku przeszczepowi włosów mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni; można tu również wykonać przeszczep brody lub brwi. Do oferty centrum zalicza się również trichopigmentacja, czyli mikropigmentacja skóry głowy.

W klinice pacjenci mogą poddać się kompleksowemu badaniu trychologicznemu, które ma na celu wykrycie przyczyny wypadania włosów. Następnie opracowywany jest indywidualny plan leczenia, który pomoże pacjentowi uporać się z rozpoznaną przyczyną problemu i jak najskuteczniej walczyć z łysieniem. Centrum medyczne NESTORY oferuje mezoterapię włosów, która może być uzupełniona o leczenie komórkami macierzystymi. W tym zabiegu do mezodermy wstrzykiwany jest koktajl substancji aktywnych (lub własne osocze pacjenta), które odżywiają skórę i mieszki włosowe, co pomaga zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów i sprzyja wzrostowi nowych.

Centrum medyczne NESTORY oprócz zabiegów mających na celu rozwiązanie problemów z wypadaniem włosów oferuje również zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, takie jak wstrzykiwanie toksyny botulinowej czy wypełniaczy iniekcyjnych, a także usługi z zakresu dermatochirurgii..

Lokalizacja

Centrum medyczne NESTORY działa w Koszycach (Słowacja).

NESTORY medical centre udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (25)