MUDr. Martin Paciorek
60

MUDr. Martin Paciorek

(5.0) 100% poleca
Česká republika Na Nábřeží 8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 22 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 8031 wizyt na profilu

MUDr. Martin Paciorek jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych chirurgów plastycznych w Czechach. Jest chirurgiem w renomowanej klinice PRIMED Clinic oraz ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w Szpitalu Klinicznym w Ostrawie.

MUDr. Martin Paciorek jest głównym chirurgiem plastycznym w klinice PRIMED Clinic. Jest ekspertem w zakresie chirurgii piersi - oferuje zabiegi powiększania biustu implantami i tkanką tłuszczową, a także operacje liftingu i zmniejszenia biustu. W swojej praktyce wykorzystuje nowoczesne techniki liposukcji, takie jak liposukcja strumieniem wodnym (Body-Jet), czy też techniką laserową. Wspiera także kolegów lekarzy jako asystent. Specjalizuje się w szeregu zabiegów chirurgii plastycznej.

MUDr. Martin Paciorek w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Karola w Pradze. Swoją lekarską karierę rozpoczął w tym samym roku w szpitalu w Kadaniu. Dwa lata później przeniósł się do Szpitala Uniwersyteckiego w Ostrawie, gdzie w pełni skoncentrował się na chirurgii plastycznej. Ma bogate doświadczenie zdobyte nie tylko w krajowych placówkach, ale także w amerykańskich i szwedzkich klinikach. W 2012 roku został ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej i chirurgii ręki w Szpitalu Uniwersyteckim w Ostrawie, jednej z najbardziej renomowanych placówek medycznych w Czechach. Jest członkiem międzynarodowych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Wśród specjalistów wyróżnia go indywidualne podejście do pacjenta. Jego celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania, tak aby pacjent był jak najbardziej usatyfakcjonowany osiągniętymi efektam. 

PRIMED Clinic, w której MUDr. Martin Paciorek jest głównym chirurgiem, to kilinika chirurgii plastycznej znajdująca się w mieście Hawierzowie, w pobliżu Ostrawy, blisko granicy z Polską. Oferuje szerokie spektrum zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej. Ośrodek funkcjonuje od 1992 roku. Jako pierwsza placówka medyczna w Czechach oferowała usługi liposukcji. Zadowolonymi z efektów zabiegów pacjentami kliniki są nie tylko Czesi, ale również Polacy oraz inni zagraniczni klienci. Zespół PRIMED Clinic jest tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści. 

Aby skontaktować się ze specjalistą, skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

Opinie (70)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Poproś MUDr. Martin Paciorek o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (67)

Powiększanie biustu
Hej, dziewczyny:) Operację robiłam 07.07.21 w Czechach, w klinice Primed... czytaj więcej
Mastopeksja
Hej! Robiłam 25 września 2020 lifting u dr Paciorka w Czechach i efekt... czytaj więcej
Plastyka brzucha
Polecam. Doktor robi pìękne brzuchy, dobra opieka nad pacjentem. Efekt super. Dziękuję

Zdjęcia (60)