MUDr. Martin Paciorek
81

MUDr. Martin Paciorek

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
Na Nábřeží 1488, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 2 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 1488, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 23355 wizyty na profilu

MUDr. Martin Paciorek jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych chirurgów plastycznych w Czechach. Jest chirurgiem w renomowanej klinice PRIMED Clinic oraz ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej w Szpitalu Klinicznym w Ostrawie.

MUDr. Martin Paciorek jest głównym chirurgiem plastycznym w klinice PRIMED Clinic. Jest ekspertem w zakresie chirurgii piersi - oferuje zabiegi powiększania biustu implantami i tkanką tłuszczową, a także operacje liftingu i zmniejszenia biustu. W swojej praktyce wykorzystuje nowoczesne techniki liposukcji, takie jak liposukcja strumieniem wodnym (Body-Jet), czy też techniką laserową. Wspiera także kolegów lekarzy jako asystent. Specjalizuje się w szeregu zabiegów chirurgii plastycznej.

MUDr. Martin Paciorek w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Karola w Pradze. Swoją lekarską karierę rozpoczął w tym samym roku w szpitalu w Kadaniu. Dwa lata później przeniósł się do Szpitala Uniwersyteckiego w Ostrawie, gdzie w pełni skoncentrował się na chirurgii plastycznej. Ma bogate doświadczenie zdobyte nie tylko w krajowych placówkach, ale także w amerykańskich i szwedzkich klinikach. W 2012 roku został ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej i chirurgii ręki w Szpitalu Uniwersyteckim w Ostrawie, jednej z najbardziej renomowanych placówek medycznych w Czechach. Jest członkiem międzynarodowych towarzystw chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Wśród specjalistów wyróżnia go indywidualne podejście do pacjenta. Jego celem jest znalezienie optymalnego rozwiązania, tak aby pacjent był jak najbardziej usatyfakcjonowany osiągniętymi efektam.

PRIMED Clinic, w której MUDr. Martin Paciorek jest głównym chirurgiem, to kilinika chirurgii plastycznej znajdująca się w mieście Hawierzowie, w pobliżu Ostrawy, blisko granicy z Polską. Oferuje szerokie spektrum zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej. Ośrodek funkcjonuje od 1992 roku. Jako pierwsza placówka medyczna w Czechach oferowała usługi liposukcji. Zadowolonymi z efektów zabiegów pacjentami kliniki są nie tylko Czesi, ale również Polacy oraz inni zagraniczni klienci. Zespół PRIMED Clinic jest tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Aby skontaktować się ze specjalistą, skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

Opinie (72)

I can honestly say, I recommend this doctor and clinic to anyone thinking of having surgery! My friend and I travelled together from Ireland for our breast surgeries. The night before, we arrived at the apartment. We walked in and we’re both absolut...Czytaj więcej

Abdominplastyka i lipo

Historia ukończona (Plastyka brzucha):

Polecam. Doktor robi pìękne brzuchy, dobra opieka nad pacjentem. Efekt super. Dziękuję

Operacja piersi - jedna z moich najlepszych decyzji!

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

Moim zdaniem cudotwóca...... podejscie do pacjetna opieka i zaangażowanie na 6 ! wiem że podjełam jedna z lepszych decyzji idąc na operacje piersi do dr Paciorka, lekarz miły, życzliwy uśmiechnięty.... można o wszystkim porozmawiać. Jestem zachwycona

MUDr. Martin Paciorek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (54)

Powiększanie biustu
Hej, dziewczyny:) Operację robiłam 07.07.21 w Czechach, w klinice Primed... Czytaj więcej
Mastopeksja
Hej! Robiłam 25 września 2020 lifting u dr Paciorka w Czechach i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, szczerze polecam! Ból określam na 2/10. Opieka w klinice super. Po około miesiącu mogę już... Czytaj więcej
Plastyka brzucha
Duży stres i ból, ale warto było wykonać operację brzucha i odsysanie tłuszczu... Czytaj więcej

Zdjęcia (81)

MUDr. Martin Paciorek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

korekcja uszu ceny
Odpowiedź specjalisty · 15 sie 2012

Dzień dobry, zabieg ten jest u nas przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i kosztuje 1050 zł. Pozdrawiam Martin Paciorek, Dr.med.