Perfect Clinic - centrum estetické medicíny
319

Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
3 ośrodki w Praha (kraj), Jihomoravský kraj, Liberecký kraj... Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 7 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • 3 ośrodki w Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Praha (kraj)... Zobacz mapę
  • 18585 wizyt na profilu

Perfect Clinic to sieć nowoczesnych trzech klinik w Czechach: w Pradze, Brnie i Liberec. Ich oferta jest niezwykle szeroka i obejmuje ni etylko zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, ale też dermatologii, flebologii, chirurgii intymnej i flebologii.

Zespół kliniki tworzą doświadczeni specjaliści oferujący usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zespołem chirurgów plastycznych kierują profesjonaliści w tej dziedzinie – MUDr. Roman Kufa i MUDr. Zdeněk Prose, a zespołem specjalistów medycyny i dermatologii estetycznej – MUDr. Věra Terzijská. Poza specjalistami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej i dermatologii klinika współpracuje także z anestezjologami, laryngologiem i chirurgiem szczękowo-twarzowym.

Zespół Perfect Clinic stawia pacjenta na pierwszym miejscu i pragnie przyczynić się do polepszenia jakości życia pacjentów. Z tego względu klinika działa także charytatywnie i założyła Perfect Clinic for Senior Endowment Fund, zajmującą się pomocą osobom starszym.

Perfect Clinic oferuje pełen wachlarz usług zabiegów chirurgicznych i małoinwazyjnych na twarz i ciało. Wśród zabiegów chirurgicznych znajdziemy m.in. blefaroplastykę, otoplastykę, korekcję nosa, lifting, abdominoplastykę, kilka rodzajów liposukcji oraz pełen zakres operacji piers: redukcja, powiększanie implantami i własną tkanką tłuszczową, mastopeksja. W ramach medycyny estetycznej wykorzystywane są takie metody jak botoks, wypełniacze, kwas hialuronowy, zimna plazma czy peeling. Dermatolodzy z kolei oferują mezoterapię, leczenie wypadania włosów, usuwanie blizn, plam, zmian skórnych, radiofrekwencji i inne. W klinice można także wykonać popularny zabieg depilacji laserowej.

Ponadto, oferta obejmuje różne metody leczenie żylaków, takie jak laser wewnątrzżylny, skleroterapia, klejenie żylaków, ablacja i inne. Dostępne są też operacje intymne: labioplastyka i obrzezanie.

Aby umówić się na konsultację w jednej z trzech placówek, wypełnij nasz formularz kontaktowy lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu.

Opinie (21)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Napisz opinię
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (14)

Blefaroplastyka
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z EFEKTU. Dr PROS bardzo życzliwy i przesympatyczny. Cały zespół bardzo profesjonalny, już myślę o poddaniu się następnemu zabiegowi. Pozdrawiam serdecznie. Dla niezdecydowanych... Czytaj więcej
Mastopeksja
W Perfect Clinic miałam wykonany zabieg podniesienia piersi oraz miniabdominoplastyke, jestem po zabiegu 18 dni, wszystko pieknie się goi efekt jest super nie spodziewałam się ze z moim ciałem po ciąży... Czytaj więcej
Powiększanie biustu
Bardzo, ale to bardzo polecam Perfect Clinic! Pod koniec lutego w Perfect... Czytaj więcej

Zdjęcia (319)