MUDr. Petr Havránek
36

MUDr. Petr Havránek

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
Na Nábřeží 8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 11 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 4704 wizyty na profilu

MUDr Petr Havránek to chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, jeden z głównych chirurgów w prywatnej placówce PRIMED Clinic, znajdującej się w czeskim mieście Hawierzowie (w pobliżu polskiej granicy). Pełni także prestiżową funkcję ordynatora na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ręki w Szpitalu Uniwersyteckim w Ostrawie, który uznawany jest za najbardziej renomowany ośrodek na terenie Moraw.

MUDr Petr Havránek Wydział Lekarski na Uniwersytecie im. Masaryka w Brnie w 2008 roku. Od początku edukacji był zainteresowany chirurgią plastyczną. Następnie ukończył specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej a 2010 roku, a z chirurgii plastycznej w 2015 roku. Doświadczenie zdobywał w Klinice chirurgicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Ostrawie. Stale się kształci i poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach. Posiadanie najnowszej, zaktualizowanej wiedzy jest dla niego niezwykle ważne, dlatego też chętnie uczestniczy w kongresach.

W PRIMED Clinic prowadzi operacje samodzielnie, a także asystuje współpracownikom podczas wykonywanych zabiegów. Posiada 10 lat doświadczenia w dziedzinie chirurgii plastycznej i chirurgii ręki. Oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest ekspertem w dziedzinie chirurgii piersi – wykonuje zabiegi zmniejszenia i powiększenia biustu, mastopeksję oraz rekonstrukcję.

PRIMED Clinic to nowoczesna, prywatna placówka oferująca usługi w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, ginekologii plastycznej, flebologii i dermatologii. Znajduje się w mieście Hawierzów, położonym około 10 km od polskiego Cieszyna, dlatego też cieszy się popularnością wśród polskich pacjentów, których przyciąga atrakcyjna oferta cenowa, szeroki wachlarz zabiegów i wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów.

Jako chirurg plastyk stara się pomagać pacjentom odzyskać ich pewność siebie. Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą przez formularz kontaktowy lub pod wskazanym numerem telefonu.

Opinie (4)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Napisz opinię

Great care and stunning effects. I recommend to every woman with large breasts and asymmetry treatment with Dr. Havranek

Liposukcja ud zewnętrznych, bryczesy - opinia po zabiegu

MUDr. Petr Havránek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zmniejszenie biustu
Operacja 11.02.2020 Bardzo zadowolona z efektu końcowego, lekarz profesjonalista,... Czytaj więcej

Zdjęcia (36)