MUDr. Libor Polák
274

MUDr. Libor Polák

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika 4 ośrodki w Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj... Zobacz mapę

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • 4 ośrodki w Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... Zobacz mapę
  • 6811 wizyt na profilu

MUDr. Libor Polák to czeski specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Właściciel prywatnej kliniki chirurgii plastycznej Polmedicana w Ostrawie. Klinika ma także trzy inne oddziały: w Brnie, Frýdek-Místek i Hodoninie.

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu w 1990 roku, a w 1994 roku uzyskał specjalizację z chirurgii plastycznej. Specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej ukończył w 1999 roku.

Pracę jako lekarz rozpoczął w 1990 roku na Oddziale Chirurgicznym Szpitala Frýdek-Místek, gdzie pracował do 1994 roku. Następnie pracował i odbywał praktyki w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego Ostrava-Poruba, gdzie przyjmował pacjentów do 1996 roku. Rok później rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Oparzeniowej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Uniwersyteckiego w Brnie, a także na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego Praga-Bulovka.

W 2000 roku został ordynatorem Szpitala w Trzyńcu, gdzie przez dwa lata pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej. Od 2000 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską z zakresu chirurgii estetycznej. Od 2012 roku jest właścicielem kliniki Polmedicana w Ostrawie, gdzie pracuje jako chirurg plastyczny.

Od 1994 roku specjalista odbył wiele staży i dalej uczestniczy w szkoleniach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej w kraju i za granicą (Niemcy, Włochy, Austria i inne).

MUDr. Libor Polák jest ekspertem w dziedzinie chirurgii plastycznej, a największe doświadczenie ma w zakresie chirurgii piersi (powiększanie, mastopeksja), a także korekcji powiek i nosa. Klinika Polmedicana oferuje pełen wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (m.in. lifting, liposukcja, abdominoplastyka, otoplastyka), a także niektóre zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej (np. powiększanie ust). Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia pacjentom komfort i doskonałą opiekę pooperacyjną. Placówki są nowoczesne i wyposażone w certyfikowane sprzęty.

Aby skontaktować się ze specjalistą, skorzystaj z formularza kontaktowego na naszym portalu.

Opinie (45)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
MUDr. Libor Polák udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (42)

Powiększanie biustu
Bardzo polecam Doktora Libora Polaka! Miałam w jego klinice w Ostrawie zabieg powiększania piersi implantem. Jest to genialny lekarz, cudowny człowiek, profesjonalista. Odpowiada zawsze na każde pytanie. Jestem... czytaj więcej
Powiększanie biustu
Witam. Zabieg powiększenia piersi **wykonał dr Polak z Czech z Ostrawy... czytaj więcej
Powiększanie biustu
POLECAM dr.Libor Polak klinika Polmedicana. Opieka super z dr. Polak super... czytaj więcej

Zdjęcia (274)

MUDr. Libor Polák udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (144)

Korekta nosa - nici, kwas, botox?
Odpowiedź specjalisty · 31 mar 2020

Dzieň dobry. U pani jest nos praktycznie idealny,koňcowka nie opada,nie jest potrzebna korekta nosa absolutnie. Dowidzenia, Libor Polák Dr.med. specjalista chirurgii plastycznej 20 lat praktyki

Korekta chrzestnej części nosa
Odpowiedź specjalisty · 19 lut 2020

Dzieň dobry. Korekta czesci chrzestnej by byla wystarczajaca i w pani przypadku by kosztowala 1400 Euro na mojej klinice Polmedicana w Ostravie. Prosze sie umowicz Do widzenia, Libor Polák specjalista chirurgii pl... czytaj więcej

Szeroki nos, kulka na zakończeniu...
Odpowiedź specjalisty · 12 lut 2020

Dzieň dobry. Korekta nosa cesci chrzestnej w pani przypadku by kosztowala 1400 Euro na mojej klinice Polmedicana w Ostravie. Prosze sie umowicz Do widzenia, Libor Polák Dr.med. specjalista chirurgii plastycznej

Labioplastyka jednostronna
Odpowiedź specjalisty · 31 sty 2020

Dzieň dobry. Jednostronna labioplastika kosztuje na mojej klinice Polmedicana w Ostravie 400 Euro. Prosze se umowicz Do widzenia, Libor Polák Dr.med.

Implanty w dobrej cenie
Odpowiedź specjalisty · 28 sty 2020

Dzieň dobry. Na mojej klinice prywatnej Polmedicana w Ostravie jest promocja na operacje przeprowadzone do koňca lutego za 9500 zlotych. Na konsultacju prosze sie umowicz / w jazyku polskim. Do widzenia, Libor Polák... czytaj więcej

Raty? Powiększenie piersi
Odpowiedź specjalisty · 17 sty 2020

Dzieň dobry. W tej chwili jest promocja na operacje powiekszenia piersi przeprowadzone do koňca lutego na mojej klinice Polmedicana w Ostravie za 9000 zlotych. Do wdzenia, Libor Polák Dr.med.