PRIMED Clinic
31

PRIMED Clinic

(5.0) 100% poleca Dodaj opinię
Česká republika
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Odpowiada w 72 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 9306 wizyty na profilu

PRIMED Clinic to działająca od ponad 25 lat prywatna, czeska klinika oferująca usługi w zakresie chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii i medycyny estetycznej. Ośrodek znajduje się w czeskim mieście Hawierzów, położonym o 10 kilometrów od Cieszyna.

Historia PRIMED Clinic sięga 1982 roku i została założona jako pierwsza w Czechach klinika liposukcji przez specjalistę Oskara Foldynę. Priorytetem kliniki jest jakość, dlatego też jej kadrę tworzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści. Zespół PRIMED Clinic tworzą specjaliści chirurgii plastycznej, chirurgii ręki i chirurgii naczyniowej: MUDr. Martin Paciorek, MUDr Martina Fajkošová, MUDr Petr Havránek i MUDr Pavel Havránek.

PRIMED Clinic oferuje pełen zakres operacji plastycznych w obrębie twarzy i głowy (np. korekcja uszu, powiek, lifting), piersi (mastopeksja, plastyka brodawek, korekta wklęsłych brodawek, redukcja piersi i powiększenie biustu) oraz ciała (m.in. plastyka brzucha, ramion, ud i liposukcja). Specjaliści kliniki chętnie korzystają z innowacyjnych metod zabiegowych, takich jak np. nici liftingujące.

Oferta obejmuje także popularne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak iniekcja toksyny botulinowej, powiększenie ust kwasem hialuronowym czy wypełnianie zmarszczek. Tutejsi chirurdzy mają też do zaproponowania operacje w zakresie ginekologii plastycznej – labioplastykę i liposukcję wzgórka łonowego – oraz flebologii i chirurgii naczyniowej – chirurgiczne usuwanie żylaków i skleroterapię. Warto także wspomnieć, że w ośrodku wykonywane są precyzyjne zabiegi z dziedziny chirurgii ręki.

Ze względu na lokalizację blisko granicy Polski (jedynie 10 kilometrów od polskiej granicy) klinika jest popularna nie tylko wśród Czechów, ale także wśród pacjentów z Polski, a szczególnie mieszkańców jej południowych regionów. Zapraszamy do umówienia się na konsultację – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy za pośrednictwem portalu. Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod wskazanym numerem.

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Napisz opinię

The work of Dr. Fajkošov was perfectly done. Everything was explained to me, very carefully done with a great result

PRIMED Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Powiększanie biustu
Witam, jestem 3 tydz po powiekszeniu piersi implantami mentor pod miesien, podoba mi sie ze implanty dobierane sa do sylwetki, a nie jak mi sie podoba ,mam 1,78 chcialam 450 zaproponowano mi 500 nawet... Czytaj więcej

Zdjęcia (31)