20

MUDr. Zdeněk Pros

Brak opinii Dodaj opinię
Česká republika
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
  • Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobacz mapę
  • 7529 wizyty na profilu

MUDr. Zdeněk Pros to czeski specjalista chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice chirurgii plastycznej Perfect Clinic, której jest współwłaścicielem. Klinika posiada siedziby w Pradze, Brnie i Liberec. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy chirurga plastycznego.

Jest członkiem prestiżowych czeskich i międzynarodowych stowarzyszeń lekarskich – przynależy m.in. do Towarzystwa Chirurgii Estetycznej należego do Czeskiego Stowarzyszenia Lekarskiego Jana Ewangelisty Purkyniego oraz do największego międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego chirurgów plastycznych, czyli International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ISAPS); w 2018 został także wpisany jako chirurg plastyczny do General Medical Council w Wielkiej Brytanii.

Ukończył Wydział Medyczny Uniwersytetu Karola w Pradze. Przez ponad 8 lat pracował na oddziale chirurgii plastycznej III Wydziału Medycznego Uniwersytetu Karola jako członek zespołu mikrochirurgów. Wykonał setki zabiegów replantacji kończyn oraz z zakresu rekonstrukcji. Przeprowadził pierwszą w Czechach operację replantacji skalpu.

Następnie poświęcił się pracy chirurga plastycznego. Przez 10 lat zdobywał doświadczenie w czeskiej klinice chirurgii plastycznej ESTHÉ w Pradze, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej cenionych chirurgów zarówno wśród klientów czeskich, jak i zagranicznych. Przyczynił się do rozpowszechnienia metody liposukcji ultradźwiękowej w Czechach.

Spędził także 3 lata, pracując w Londynie dla prestiżowej firmy The Harley Medical Group.

Oferuje pełen zakres usług w zakresie chirurgii plastycznej twarzy i ciała. Wykonuje m.in. takie zabiegi jak abdominoplastyka, liposukcja, powiększanie piersi różnymi metodami, rekonstrukcja piersi, lifting twarzy czy korekta nosa.

Stale poszerza swoją wiedzę; ukończył staże w Europie (Austria, Niemcy) i poza nią (Australia, Stany Zjednoczone). Jest autorem lub współautorem ponad 30 publikacji naukowych opublikowanych w Czechach i za granicą.

Jego największą motywacją w pracy jest zadowolenie pacjentów.

MUDr. Zdeněk Pros udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (20)