SCEB Salute Chirurgia Estetica Benessere - Dott. Manuel De Giovanni
34

SCEB Salute Chirurgia Estetica Benessere - Dott. Manuel De Giovanni

Brak opinii
Italia 8 ośrodki w Lecce, Barletta-Andria-Trani, Bari... Zobacz mapę
Gabinet online: wideokonsultacje

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że działasz w imieniu Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
  • Zobacz stronę internetową
  • 8 ośrodki w Bari, Barletta-Andria-Trani, Firenze... Zobacz mapę
  • 22042 wizyty na profilu

SCEB jest włoską organizacją specjalizującą się w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Personel, składający się z chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej (zajmujących się zarówno zabiegami na twarz, jak i na ciało), dietetyków, onkologów oraz anestezjologów, może liczyć na kilku bardzo doświadczonych specjalistów, będących w stanie zaoferować pacjentom usługi, które tylko tak duża organizacja może zapewnić.

Nasi lekarze z uwagą i zaangażowaniem opiekują się pacjentem od pierwszej wizyty do okresu pooperacyjnego. Praca specjalistów jest wspierana przez nieodzowną obecność opiekuna, który dba o to, aby wszystkie potrzeby naszych pacjentów były zaspokojone z najwyższą uwagą.

Tylko równowaga pomiędzy umysłem i ciałem może pomóc nam osiągnąć stan dobrego samopoczucia psychofizycznego; jak mówi łacińskie powiedzenie: Mens sana in corpore sano, czyli „Zdrowy umysł w zdrowym ciele". Jest to zasada leżąca u podstaw centrum SCEB, gdzie pacjent znajduje się w centrum  uwagi każdego członka profesjonalnego zespołu tworzącego tę strukturę. Atutami SCEB są bezpieczeństwo, gwarancja niezawodności, kompetencja i profesjonalizm, również dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ponad 20 lat, które uczyniło z niego wyjątkową organizację w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Cały personel placówki jest wysoko wykwalifikowany i profesjonalny, a pomieszczenia, w których wykonuje się zabiegi, są autoryzowane i akredytowane przez państwową służbę zdrowia. Personel wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości sprzęt. Lekarze tworzący centrum mają na celu wskazanie jak najlepszego leczenia w zależności od potrzeb i wymagań pacjenta. Relacja, którą staramy się budować z pacjentem, jest oparta na współpracy i całkowitym zaufaniu - tylko w ten sposób pacjent będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas wszystkich faz leczenia, a także możliwe będzie osiągnięcie naprawdę zadowolających rezultatów.

Lokalizacja

Można nas znaleźć w Apulii, w różnych prowincjach, w Bari, BAT, Brindisi, Lecce oraz w prywatnych obiektach w Mediolanie, Rzymie, Florencji i Forte dei Marmi.

Poproś SCEB Salute Chirurgia Estetica Benessere - Dott. Manuel De Giovanni o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (34)