MUDr. Zuzana Procházková
24

MUDr. Zuzana Procházková

Brak opinii Dodaj opinię
Česká republika
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę

Informacje

  • Zobacz telefon Powiedz, że znalazłeś/aś lekarza na Estheticon.pl
  • Zwykle odpowiada w ciągu 2 godzin
  • Zobacz stronę internetową
  • Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobacz mapę
  • 3912 wizyty na profilu

MUDr Zuzana Pávková to specjalista okulistyki, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej twarzy. Pacjentów przyjmuje w PRIMED Clinic, znajdującej się w Hawierzowie, w pobliżu polskiej granicy. Od 2009 roku przyjmuje też w Klinice Okulistycznej Horní Počernice w Pradze.

MUDr Zuzana Pávková ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Karola w Pradze w 2011 roku. Specjalizację w zakresie okulistyki uzyskała w 2015 roku. Ukończyła liczne kursy związane z tematyką leczenia chorób oczu i chirurgii plastycznej twarzy. Odbyła także wiele szkoleń w zakresie medycyny estetycznej, m.in. ze stosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, laseroterapii i nici liftingujących. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach poświęconych okulistyce, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej w Czechach i za granicą (m.in. w Portugalii i Szwajcarii).

W PRIMED Clinic specjalistka zajmuje się głównie zabiegami na okolice oczu – oferuje plastykę powiek (blefaroplastykę) zarówno górnych, jak i dolnych. Zajmuje się także zabiegami z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Ponadto oferuje lifting nowoczesną metodą nici.

Jako specjalistka okulistyki diagnozuje i leczy choroby oczu. Chętnie korzysta z innowacyjnych metod, takich jak leczenie laserowe.

PRIMED Clinic to prywatna klinika położona tuż za czeską granicą – około 10 kilometrów od Cieszyna. Z tego względu cieszy się popularnością nie tylko wśród Czechów, ale ma też wielu polskich klientów. Ośrodek oferuje usługi zabiegi na twarz i ciało w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny i dermatologii estetycznej, ginekologii plastycznej i flebologii. Wykwalifikowana kadra i atrakcyjna oferta cenowa przyciągają wielu klientów.

Jako kobieta MUDr Zuzana Pávková doskonale rozumie potrzeby swoich pacjentek, a ich zadowolenie z nowego wyglądu jest dla niej priorytetem.

Zapraszamy na konsultację ze specjalistką do PRIMED Clinic w Hawierzowie. Kontakt pod wskazanym numerem telefonu lub w wiadomości na naszym portalu.

Usługi

Chirurgia plastyczna

MUDr. Zuzana Procházková udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (24)